Tvůj rozlet & Psaní je hraní

Category
Podzim 2022

Tvůj rozlet a Psaní je hraní
 
Když se spojí holky z Vysočiny, tak je z toho stánek plný kaligrafických potřeb pro moderní i klasickou kaligrafii.
 
Jmenuji se Lucie Bílková. Jsem grafik a lektor grafického designu. Miluji umění, design a kaligrafii. Ráda se učím nové věci na kurzech, které pořádám v rámci studia pro Tvůj rozlet v Jihlavě. Díky kurzům kaligrafie jsem se seznámila s Terezou Floriánovou a poznala produkty značky Inkebara. S Terezkou spolupracujeme už necelé 4 roky a fascinuje mě svojí vášní ke kaligrafii, kterou předává na svých kurzech Psaní je hraní. Pro radost z tvoření přivezu na Papir fest její knihu o moderní kaligrafii, písanky pro trénink psaní, bullety a brushpeny z jejího malého papírnictví Brushpen.cz.
Já stánek doplním nezbytnostmi pro malováním akvarelem, psaním perem, podzimními novinkami inkoustů @inkebara. Nebude chybět novinka Akvarelová barva z Vysočiny, kterou exklusivně prodávám.
 
Máváme z Vysočiny a těším se na osobní setkání!

  
Psaní je hraní
Tereza Floriánová / Kaligraf & grafik
 
Odmala ráda tvořím a to asi předurčilo mou životní cestu, pracuji jako kaligraf a grafik. Miluji krasopsaní a svou lásku k moderní kaligrafii sdílím s ostatními na sociálních sítích, pořádám kurzy kaligrafie pro začátečníky i pokročilé. Kdyby bylo na mně, tak bych s brushpenem v ruce i spala. Tvořím v podstatě od rána do večera a když něco náhodou nevytvářím, tak se starám o můj e-shop s kaligrafickými potřebami brushpen.cz. Jsem autorem Cvičebnice moderní kaligrafie a dalších produktů pro snadné učení kaligrafie.
  
Tvůj rozlet
Lucie Bílková / grafik
 
Tvůj rozlet je studio pro tvůrčí kurzy v Jihlavě a e-shop s Akvarelovou barvou z Vysočiny.
Jmenuji se Lucie Bílková. Jsem grafik a lektor grafického designu. Miluji umění, design, typografii a kaligrafii. Ráda se učím nové věci na kurzech, které pořádám v rámci studia pro Tvůj rozlet v Jihlavě. Díky kurzům kaligrafie jsem se seznámila s produkty značky Inkebara. Od minulého roku testuji a prodávám novou Akvarelovou barvu z Vysočiny, kterou Vám představím na Papir Fest. Můžete se těšit i na podzimní novinky inkoustů @inkebara.