Category
Podzim 2022

Vznikli jsme v roce 2006* na Letné v Praze a tvoříme pod vedením Blanky a Pavla Kulišťákových. V roce 2021 jsme firmu rozšířili o nový prostor VOALA PRINT LAB, kde se Vám plně věnujeme v tiskové a produkční oblasti. Probíhají zde konzultace i následná realizace individuálních knihařských zakázek. Velké projekty pak zpracováváme u ověřených kooperací. Žádný počet pro nás není problém:) Vzniklé autorské knihy, katalogy a portfolia si denně odnášejí nejen instituce a firmy, ale také klienti z řad architektů, designerů, ilustrátorů nebo fotografů. Pro naši práci je charakteristická preciznost, speciální péče a lidský dotek. Pracujeme s ekologicky šetrnými materiály, respektem k lidské práci a přírodě.

Vždy jsme byli grafici a je za námi řada úspěšných realizací vizuálních stylů – logotypů – papírenské výroby na míru – firemních dárků – sazby katalogů a knih – koncepcí a realizací výstav. Náš produkční tým čerpá z dlouholetých zkušeností a stará se o vás od začátku až do konce.

Pravidelně se účastníme výběrových designových výstav a za naši práci jsme získali řadu ocenění jako je například Nejkrásnější kniha roku, nominace na EDIDA ELLE DECOR AWARDs a Czech Grand Design 12 atd.

“Žijeme na Letné, máme 5 dětí a srdcem jsme prostě designeři-řemeslníci!”
Blanka a Pavel z VOALA

(*naše původní jméno bylo 2gd tyto*graphic, v roce 2012 jsme se přejmenovali na VOALA)