Informace pro návštěvníkyVSTUPENKY

Vstupné na jarní edici Papír Festu je 50 Kč na celý den (do areálu bude možné se libovolně vracet pomocí identifikační pásky). Součástí vstupenky je malá papírenská pozornost pro každého návštěvníka. Děti, důchodci a ZTP mají vstup na akci zdarma. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, a to hotově i kartou.


LOKALITA

Festival proběhne v unikátním komplexu Gabriel Loci na pražském Smíchově – Holečkova 106/10, 150 00 Praha 5 – Smíchov, a to v 1. podlaží v sálech Rajská zahrada, Klenbový sál a Sloupový sál. Mapa umístění jednotlivých stánků bude dostupná online několik dní před konáním akce. Prostory Gabriel Loci jsou v památkové ochraně, prosíme tedy uvnitř dbát zvýšené opatrnosti a ohleduplnosti. 


JAK SE K NÁM DOSTANETE

Nejbližší tramvajové zastávky jsou Bertramka (400 m) a Švandovo divadlo (750 m). Ze zastávky Švandovo divadlo se k místu konání dostanete pěšky nebo dvě zastávky autobusem č. 176 na zastávku Holečkova.

V případě, že přijedete autem, můžete zaparkovat na fialových zónách v ulicích Švédská, Grafická, Holečkova nebo Drtinova, které jsou o víkendu zdarma.


WORKSHOPY

Na jarním Papír Festu bude k dispozici několik workshopů, jejich výčet najdete ZDE.


PŘÍSTUP

Bezbariérový vstup lze umožnit zadním vchodem do budovy. Bezbariérový přístup je možný do všech sálů. 

Vstup s pejsky je povolen.

Kočárky bude možné odložit uvnitř v prostoru za vchodem do budovy (tyto prostory ale nebudou hlídané, hlídání bude možné pouze individuálně po domluvě).

 

PLATBA KARTOU

U většiny vystavovatelů bude možné platit platební kartou, nedokážeme však zaručit tuto možnost u všech, proto doporučujeme se na akci vybavit i hotovostí.

 

OBČERSTVENÍ

Na Papír Festu vás i tentokrát čeká výběrová káva a spousta dobrot od Etapy. Do stánku k Řepánkovi se můžete stavit pro dortíky, něco slaného na zub nebo skvělé limonády. Oba stánky najdete uvnitř ve Sloupovém sáleK dispozici bude také venkovní občerstvení s posezením – stánek Keiser Franz, občerstvení z baru Gabriel a sushi.

Foto zdroje: Gabriel Loci a Papír Fest