Informace pro návštěvníkyVSTUPENKY

Vstupné na podzimní edici Papír Festu je 50 Kč na celý den (do areálu bude možné se libovolně vracet pomocí identifikační pásky). Součástí vstupenky je malá papírenská pozornost pro každého návštěvníka. Děti, důchodci a ZTP mají vstup na akci zdarma. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, a to hotově i kartou.

 

LOKALITA

Festival proběhne v unikátním komplexu Gabriel Loci na pražském Smíchově – Holečkova 106/10, 150 00 Praha 5 – Smíchov, a to v 1. podlaží v sálech Rajská zahrada, Klenbový sál a Sloupový sál. Mapa umístění jednotlivých stánků bude dostupná online několik dní před konáním akce. Prostory Gabriel Loci jsou v památkové ochraně, prosíme tedy uvnitř dbát zvýšené opatrnosti a ohleduplnosti. Protože budova nedisponuje moderními výtopnými systémy, doporučujeme se tentokrát vybavit teplejším oblečením.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Nejbližší tramvajové zastávky jsou Bertramka (400 m) a Švandovo divadlo (750 m). Ze zastávky Švandovo divadlo se k místu konání dostanete pěšky nebo dvě zastávky autobusem č. 176 na zastávku Holečkova.

V případě, že přijedete autem, můžete zaparkovat na fialových zónách v ulicích Švédská, Grafická, Holečkova nebo Drtinova, které jsou o víkendu zdarma.

 

WORKSHOPY

Na podzimním Papír Festu tentokrát neplánujeme nabídku workshopů – ne všechny prostory Gabriel Loci je přes zimu možné dostatečně vytopit a nemůžeme tak s jistotou zaručit komfort pro všechny účastníky a lektory. O to bohatší nabídka workshopů vás bude čekat opět na jaře. 🙂

 

PŘÍSTUP

Bezbariérový přístup je možný do všech sálů. 

Vstup s pejsky je povolen.

Kočárky bude možné odložit v prostoru za vchodem do budovy (tyto prostory ale nebudou hlídané, hlídání bude možné pouze individuálně po domluvě).

 

PLATBA KARTOU

U většiny vystavovatelů bude možné platit platební kartou, nedokážeme však zaručit tuto možnost u všech, proto doporučujeme se na akci vybavit i hotovostí.

 

OBČERSTVENÍ

Na Papír Fest přijede i tentokrát náš oblíbený Řepánek, který vám nabídne dortíky, něco slaného na zub, polévku, skvělé limonády nebo třeba svařák na zahřátí. K dispozici bude také výběrová káva na stánku Etapy a stejně jako na jaře vyhlášená neapolská pizza od Le Pizze di Frankie.

Foto zdroje: Gabriel Loci a Papír Fest