Informace pro návštěvníkyVSTUPENKY

Vstupné na jarní edici Papír Festu je 50 Kč na celý den (do areálu bude možné se libovolně vracet pomocí identifikační pásky). Součástí vstupenky je malá papírenská pozornost pro každého návštěvníka. Děti, důchodci a ZTP mají vstup na akci zdarma. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, a to hotově i kartou.

 

LOKALITA

Festival proběhne v unikátním komplexu Gabriel Loci na pražském Smíchově – Holečkova 106/10, 150 00 Praha 5 – Smíchov, a to v sálech Rajská zahrada, Klenbový sál a Lustrový sál. Mapa umístění jednotlivých stánků bude dostupná online několik dní před konáním akce. Prostory Gabriel Loci jsou v památkové ochraně, prosíme tedy uvnitř dbát zvýšené opatrnosti a ohleduplnosti.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Nejbližší tramvajové zastávky jsou Bertramka (400 m) a Švandovo divadlo (750 m). Ze zastávky Švandovo divadlo se k místu konání dostanete pěšky nebo dvě zastávky autobusem č. 176 na zastávku Holečkova.

Pokud se rozhodnete na akci vydat metrem, můžete dojet linkou B do stanice Anděl. Odtud se na Papír Fest dostanete přes lávku v OC Nový Smíchov a park Sacré Coeur. (Vstup na lávku najdete vedle obchodu Stradivarius v 2. patře obchodního centra).

 

WORKSHOPY

Na Papír Festu můžete tentokrát navštívit celou řadu kreativních workshopů, které pro vás připravili (nejen) naši úžasní vystavovatelé. Budete tak mít jedinečnou šanci nahlédnout do procesu jejich tvorby a sami si vše vyzkoušet naživo. Nabídku workshopů najdete zde.

 

PŘÍSTUP

Bezbariérový přístup je možný pouze do přízemní části budovy. Ten tvoří dva hlavní sály – Rajská zahrada, Klenbový sál a jedna z workshopových místností. Informace o přístupnosti workshopů najdete přímo u jednotlivých kurzů.

Vstup s pejsky je povolen.

Kočárky bude možné odložit v prostoru za vchodem do budovy (tyto prostory ale nebudou hlídané, hlídání bude možné pouze individuálně po domluvě).

 

PLATBA KARTOU

U většiny vystavovatelů bude možné platit platební kartou, ale nezaručujeme tuto možnost u všech, proto doporučujeme se na akci vybavit i hotovostí.

 

OBČERSTVENÍ

Na Papír Festu si budete moci objednat jídlo a pití hned u několika stánků, jejichž seznam zveřejníme během příštího týdne. V nabídce bude káva, studené nápoje, pivo i koktejly. K jídlu si budete moci vybrat z několika variant připravených na grilu, dezertů i zmrzliny.

 

Další vybavení prostorů

Prostory Gabriel Loci dále nabízejí menší hřiště pro děti, venkovní posezení a letní kino, které bude v případě hezkého počasí promítat po skončení festivalu. Detaily k promítání zveřejníme brzy.

 

Foto zdroje: Gabriel Loci a Papír Fest