Workshopy

Máte chuť tvořit? Přidejte se na jeden z kreativních workshopů, které můžete navštívit na jarním Papír Festu. Rezervace a prodej vstupenek na workshopy probíhá v režii jednotlivých lektorů. Kapacity jsou omezené, vstupenky bude možné objednat pouze do naplnění jednotlivých workshopů. Zakoupení vstupenek na místě bude možné pouze v případě, že se kapacita kurzů nenaplní online.

Linoryt

10:15–12:15  | Iva Baltaretu | 600 Kč

Na tomto workshopu se naučíte vše potřebné pro zvládnutí techniky linorytu. Navrhnete si vlastní námět (například rostlinné motivy, zvířata, nápis nebo vlastní logo), vyryjete si ho a vytisknete na papír, přání nebo sešit. Cena 600 Kč zahrnuje veškerý materiál, papír, přání nebo malý zápisník. 

Hoď interiér na papír!

12:30–14:30  | Holky v rekonstrukci | 990 Kč

Máte pocit, že by to doma doma chtělo změnu? Chcete si interiér upravit tak, aby odrážel vaši osobnost a aby více odpovídal přímo vašim potřebám? Správné změny v interiéru nám mohou přispět ke zlepšení zdraví i nálady. Díky tomuto workshopu se naučíte pracovat s měřítkem, prostorem a za pomoci autorských ilustrovaných kartiček a diagramů přijdete na to, kde by to chtělo udělat změnu. Protože i malá změna se počítá a může vám pomoci cítit se doma lépe. 

Pečetění pro začátečníky

15:00–16:30  | Obychey | 950 Kč

Líbí se Vám pečetění a chcete se jej naučit od zkušené lektorky? Nebo už jste pečetit zkoušeli, ale ocenili byste profesionální tipy? Nenechte si ujít workshop pečetění pro začátečníky s OBYCHEY, kde se naučíte pečetit s bankovním tvrdým voskem i s flexibilními vosky. Vyzkoušíte si několik designů pečetidel s mnoha motivy! Naučíte se správně ohřát a dávkovat vosk, jak přiložit razidlo do vosku i zdobení pečetí. Domů si odnesete spoustu samolepících pečetí a visaček, které společně vyrobíme! Přidejte se, nebo s sebou vemte kamarádku a užijme si klidný večer u pečetního vosku!

Malování moře akvarelem pro začátečníky

17:00–19:00  | Ani Lamberová | 800 Kč

Ani je ilustrátorka a lodní kapitánka a v tomto workshopu spojí dvě své velké lásky: akvarel a moře. Během 2 hodin společně probereme základní principy malování akvarelem, vyzkoušíme různé způsoby ovládání štětce a nakonec se pustíme do tvorby vlastního obrazu. Míru jeho složitosti určuje každý účastník sám, může přijít s vlastním nápadem nebo využít některou s předem připravených referencí. Předchozí zkušenost s akvarelem není třeba.