Category
Jaro 2023

Papyrus Bohemia s.r.o. nabízí atraktivní sortiment kvalitních výrobků s vysokou dostupností v kombinaci se službami s přidanou hodnotou a spolehlivými logistickými řešeními.

Hlavní činností je prodej a distribuce vysoce kvalitního tiskového, psacího a kopírovacího papíru řadě společností a organizací. Mezi klíčové zákazníky a partnery patří komerční tiskárny, vydavatelství, firmy zabývající se direct mailingem a digitálním tiskem, stejně jako maloobchodní prodejci, kopírovací centra, tisková zařízení ve výrobních závodech a orgány veřejné správy. Nabízíme také prémiové a speciální papíry a odpovídající obálky, stejně jako řadu průmyslových obalových materiálů, materiálů pro signmaking a logistiku.

Součástí je také prodejna Papyrus Store – jedinečný koncept maloprodejny v centru Prahy. Inspirace a kreativita na jednom místě. Papíry je možné zakoupit již od jednoho archu a upravit formát na požadovanou velikost.

Jsme také hrdým partnerem Světa papíru – designová prodejna a unikátní vícefunkční prostor. Více na www.svetpapiru.store

Papyrus je partnerem pro evropské kreativní a obchodní komunity a ambasadorem role a hodnoty papíru jako součásti bezproblémové, digitálně vylepšené a ekologicky udržitelné budoucnosti. Papyrus je držitelem certifikátu FSC.